امنیت وردپرس

امروزه داشتن امنیت نعمت بسیار بزرگی در همه قسمت های زندگی خصوصا در حوزه اینترنت و فضای مجازی می باشد . شما باید در تمام در حفظ و خصوصا امنیت سایت خود کوشا باشید اگر سایت شما هک شده است و یا اگر دنبال حفظ سایت و امنیت سایت خود هستید درست آمده اید .اگر قصد دارید از وضعیت امنیت سایت خود با خبر شوید و یا سایت خود را امن کنید می توانید قبل از هر کاری سفارش دهید

اسکن و بررسی سفارش امنیت
امنیت وردپرس
09179059350 info@secwp.ir

تغییر لینک ورود به مدیریت وردپرس

تغییر لینک ورود به مدیریت وردپرس

Change the login link to WordPress admin

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا است و بیش از 30 درصد وب سایت ها را پوشش می دهد. از آن جایی که وردپرس به سرعت در حال رشد و بهبود کیفیت است، توجه هکرها را به سمت خود معطوف کرده است و آن ها شروع به هدف گیری خاص سایت های وردپرس کرده اند. مهم نیست که سایت شما چه نوع محتوایی را ارائه دهد، شما از این قاعده مستثنی نخواهید بود. اگر اقدامات احتیاطی خاصی انجام ندهید ، ممکن است هک شوید. مانند هر فناوری مرتبط ، شما باید امنیت وب سایت خود را تامین کنید.

اگر از آن دسته افرادی هستید که  از هک  شدن وگذاشتن پسورد بر روی مدیریت وردپرس خسته شده اید یا مانند ما از نصب افزونه های امنیتی می ترسید و از این موضع ضربه خورده اید،بدون شک در جستجوی راه حل های بهتر و آسان تری هستید.

در این پست،به آموزش افزایش امنیت مدیریت وردپرس می پردازیم.اگر از کاربران سایت های وردپرس هستید و یا قصد دارید سایت وردپرسی خود را راه اندازی کنید،پیشنهاد می کنیم تا پایان این نوشته همراه ما در Secwp  باشید.

به طور پیش فرض، برای ورود به وردپرس آدرس ” yoursite.com/wp-admin ” است.اگر تا کنون url ورود به مدیریت وردپرس را تغییر نداده اید،ممکن است شما برای یک حمله بی رحمانه مورد هدف قرار بگیرید. اگر کاربران را برای ثبت نام در حسابهای اشتراک بپذیرید ، ممکن است تعداد زیادی هرزنامه نیز ثبت نام کنید. برای جلوگیری از این مورد،می توانید URL ورود به سیستم مدیر را تغییر دهید یا یک سوال امنیتی به صفحه ثبت نام و ورود به سیستم اضافه کنید.

تغییر لینک ورود به مدیریت وردپرس

با انجام این کار،از هک شدن و حملات وارد شده به سایت به میزان 30 درصد جلوگیری می کنید.

نحوه تغییر لینک ورود به مدیریت وردپرس

  • وارد هاست خود شوید.
  • کد زیر را در فایل functions.php قالب خود وارد کنید.
add_action('login_enqueue_scripts','login_protection');  
function login_protection(){  
    	if($_GET['login'] != 'modiryat'){
		wp_redirect(get_bloginfo('url'));
	}  
}
  • در کد بالا برای ورود به قسمت مدیریت از کلمه modiryat استفاده کرده ایم، شما می توانید نام مورد نظر خود را وارد کنید. مثلا admin ،modir و یا هر اسمی دیگر که مدنظرتان است.

توجه : از این پس هیچ شخصی نمی تواند وارد مدیریت شما شود مگر از تغییرات ایجاد شده اطلاع داشته باشد. پس بهرت است نام ایجاد شده را به شخص دیگری نگویید.

  • خودتان نیز برای این که به صورت امن وارد مدیریت سایت شوید باید آدرس سایت خود را با نام مورد نظر خود به شکل زیر در قسمت URL وارد کنید.
http://siteshoma/wp-login.php?login=modiryat

هشدار:هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

تغییر لینک ورود به مدیریت وردپرس

از اینکه تا پایان این نوشته همراه ما بودید متشکریم. چنان چه نسبت به این پست آموزشی سوالی دارید یا برای مدیریت هرچه بهتر سایت وردپرسی خود احتیاج به راهنمایی دارید، توصیه می کنیم  مشاوره با کارشناسان دلسوز و کارآزموده ما در Secwp را از دست ندهید و از طریق راه های ارتباطی گفته شده در سایت با ما تماس بگیرید.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,