امنیت وردپرس

امروزه داشتن امنیت نعمت بسیار بزرگی در همه قسمت های زندگی خصوصا در حوزه اینترنت و فضای مجازی می باشد . شما باید در تمام در حفظ و خصوصا امنیت سایت خود کوشا باشید اگر سایت شما هک شده است و یا اگر دنبال حفظ سایت و امنیت سایت خود هستید درست آمده اید .اگر قصد دارید از وضعیت امنیت سایت خود با خبر شوید و یا سایت خود را امن کنید می توانید قبل از هر کاری سفارش دهید

اسکن و بررسی سفارش امنیت
امنیت وردپرس
09179059350 info@secwp.ir

مشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرس

مشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرس

WordPress admin access level problem

اگر از کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستید ممکن است تا کنون با خطای “متاسفانه شما اجازه بازدید از این صفحه را ندارید” مواجه شده باشید.بهتر است این را بدانیم که عامل اصلی این اتفاق یک نوع هک شدن است. این نوع هک شدن با هک شدن کاربری متفاوت است.

عامل اصلی بوجود آورنده ی این اختلال، استفاده از یک قالب یا افزونه ی نال است،به گونه ای که سطح دسترسی کاربر را به آسانی تغییر می دهد.نکته ی قابل توجه این است که،برخلاف نوع دیگر هک، سطح دسترسی سایت افزایش می یابد ولی مدیریت اصلی امکان دسترسی و ورود به این قسمت را ندارد.

هر چندبار که کاربر یوزر وپسورد را وارد می کند با وجود لاگین شدن وارد صفحه مدیریت یا پیشخوان مدیریت نمی شود و برگشت صفحه اصلی سایت اتفاق می افتد . در نوار منو بالای سایت نیز، هیچ گزینه ای برای وارد شدن به پیشخوان نیست و فقط لاگ اوت وجود دارد .

اگر قصد ورود به هر صفحه ای از مدیریت را داشته باشید، تنها نوشته زیر را مشاهده خواهید کرد:

مشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرس توجه: لازم به ذکر است با حذف یا غیرفعال نمودن افزونه ،حذف یا تغییر قالب هم چنان مشکل پابرجا خواهد بود. در این صورت شما می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

  • ابتدا وارد هاست شوید و از پایگاه داده بکاپ بگیرید.
  • رفع مشکلات مربوط به دیتابیس و سطح دسترسی که در جدول wp_usermeta ، wp_users و wp_options وجود دارد و باید با احتیاط کامل انجام گیرد.
  • رفع این مشکل را به کارشناسان متخصص و با تجربه ما در سایت secwp بسپارید.

مشکل سطح دسترسی مدیریت وردپرس